Recepty

Sumeček africký s blanšírovanou zeleninou

Zkuste si uvařit recept podle našeho videa - sumeček africký s blanšírovanou zeleninou a lehkou omáčkou z kopru.

Grilování sumečka afrického

Pojďte načerpat inspiraci, jak si připravit na grilu dobroty ze sumečka afrického.

Pečený sumeček africký na másle s kmínem

Není nad jednoduchou úpravu ryb, zvlášť tak chutných, jako je sumeček africký. Tak dobrá ryba se skvělou strukturou masa bez kostí nepotřebuje další dochucovadla. Stačí kvalitní máslo, kmín a případně bylinku - tyminán či rozmarýn.

Dušený sumeček africký s rajčaty a paprikou

Sumeček africký se výborně hodí k tepelné úpravě dušením. Tento recept pochází právě z afriky a věřím, že se zalíbí i vám. Jde o lehký chutný pokrm, dokonalý nejen pro horké letní dny.

Sumeček smažený v pivním těstíčku a panko strouhance

Sumeček africký bez kůže se výborně hodí i na smažení. Inspirovala jsem se tradičním bristkým receptem na rybu v pivním těstíčku, kterou jsem ale doplnila strouhankou panko, která vytvoří teprv dokonale křupavý povrch.

Burgery ze sumečka afrického

Tyto rybí karbanátky můžete servírovat, jak ve formě burgerů, tak i s bramborovou přílohou. Můžete je grilovat nebo smažit na pánvi. Do burgerů je můžete doplnit avokádem a plátky rajčat, nebo jsou skvělé s grilovanou zeleninou. Ani není třeba žádných majonézových dipů, kečupů, omáček a pod.

Špízy se sumečkem a zeleninou

Dokonalý chod vaší grill-party! Jak je to jednoduché, tak je to skvělé, jen výborná ryba bez kostí a grilovaná zelenina. Vše doplněné svěžím dipem s čerstvým koprem.